Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
hu
Kategóriák / Termékek
Akkumulátoros sövény vágó SAS+ALL 18V, DEDRA DED6989
16.160 Ft
14.060 Ft (11.071 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Akkumulátoros sövény vágó SAS+ALL 18V, DEDRA DED6989

16.160 Ft
14.060 Ft (11.071 Ft + ÁFA)
Menny.:db
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: DEDRA
Szállítási díj: 1.999 Ft
Várható szállítás: 2025. április 22.

Leírás

Fű / Élőkerítés Ollók 18V, DEDRA SAS+ALL DED6989 - Precíz Vágás és Tökéletes Kertápolás

Az eszköz két különálló készülék funkcióit egyesíti, így sokoldalú megoldást kínál a különböző kertészeti feladatokhoz - mind a fű, mind a cserjék precíz vágására lett tervezve. Az ollók ideálisak a fűszegélyek vágására, különösen nehezen elérhető helyeken, például szegélyeknél vagy kerítéseknél – mindenhol, ahol a fűnyíró vagy a szegélynyíró nehezen ér el. Kiválóan alkalmasak kis élőkertek és cserjék formálására is. Kompakt méretének köszönhetően lehetővé teszik a növények precíz formázását és könnyű hozzáférést biztosítanak a nehezen elérhető sarkokhoz.

Gyors Késtartó Csere – Szerszámmentes Kényelem

A szerszám nélküli késtartó csere rendszere gyors, kényelmes és rendkívül intuitív módon teszi lehetővé a munkaeszközök közötti váltást. A felhasználó könnyedén cserélheti a késtartót, így az eszközt a kertészeti feladatok igényeihez igazíthatja – legyen szó fű vágásáról vagy élőkerítés formálásáról. A szerszámok keresésének vagy a rögzítőelemek szétszerelésének hiánya hatékonyabbá teszi a munkát és időt takarít meg.

Két az Egyben – Helytakarékos és Maximális Funkcionalitás

A 2 az 1-ben konstrukció lehetővé teszi több feladat hatékony elvégzését, így nincs szükség két különálló eszközre. Ennek köszönhetően a felhasználó kényelmet és helytakarékosságot élvezhet. Ezen kívül a kompakt kialakításnak köszönhetően az eszköz tárolása könnyű, és szállítása problémamentes. Ez kiváló megoldás azok számára, akik értékelik a helytakarékosságot, és olyan eszközt keresnek, amely ötvözi a funkcionalitást és hatékonyságot.

Akkumulátoros Táplálás – Korlátlan Mobilitás

Az akkumulátoros táplálás teljes szabadságot és mobilitást biztosít, lehetővé téve a munkát bárhol, anélkül hogy az ollót tápforráshoz kellene csatlakoztatni. Ennek köszönhetően a felhasználó szabadon mozoghat a kertben, nem kell aggódnia a kábelek miatt, amelyek korlátozhatják a munka hatókörét. Fontos, hogy az akkumulátor más SAS+ALL sorozatú eszközökhöz is használható, például fűnyíróval vagy szegélynyíróval, így kényelmesebbé és költséghatékonyabbá téve a munkát, mivel egy akkumulátor több eszközhöz is használható.

 

DEDRA DED6989 Fű / Élőkerítés Ollók jellemzői:

  • Precíz vágás – ideális a fűszegélyek vágásához és a cserjék és élőkertek formálásához
  • Két eszköz egyben – az olló ötvözi két eszköz funkcióit, így mind fűt, mind cserjét vághatunk
  • Gyors késtartó csere – szerszámmentes rendszer a munkavégző eszközök közötti könnyű váltáshoz
  • Akkumulátoros táplálás – teljes mobilitás kábelek nélkül
  • Ergonomikus, gumírozott markolat – kényelmes és könnyen használható
  • Helytakarékos – egy eszköz két helyett, így könnyebb tárolás és szállítás
  • Kompatibilis a SAS+ALL sorozattal – lehetőség ugyanazt az akkumulátort más eszközökhöz használni

DEDRA DED6989 Fű / Élőkerítés Ollók műszaki adatai:

  • Feszültség: 18V
  • Fordulatszám: 1200 RPM
  • Fű Olló:
    • Hossz: 20 cm
    • Vágás vastagsága: 8 mm
  • Fű Olló:
    • Vágási szélesség: 10 cm
  • 2Ah - DED7032: nincs adat
  • Fű penge szélessége: 10 cm
  • Max. cserje vágási hosszúság: 20 cm
  • Max. vágási átmérő: 8 mm
  • Tömeg (akku nélkül): 0,4 kg
  • Megközelítőleg akkumulátor üzemidő:
    • 2Ah - DED7032: 3 óra (fűnyírás)
    • 4Ah - DED7034: 6 óra (fűnyírás)
    • 5Ah - DED7035: 7 óra 30 perc (fűnyírás)
    • 6Ah - DED6936: 9 óra (fűnyírás)
    • 8Ah - DED6937: 12 óra (fűnyírás)

Tartalom:

  • Fű / Élőkerítés Ollók [1 db]
  • Munka vége - Fű Olló [1 db]
  • Munka vége - Élőkerítés Olló [1 db]
 

A termék nem tartalmaz akkumulátort és töltőt.
Ne felejtsen el akkumulátort és töltőt vásárolni a vásárláskor.


Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Árukereső.hu Árukereső.hu